امروز : پنج شنبه 8 اسفند 1398 ساعت :
کد خبر : 3733191124 دی 1398

تعداد بازدید : 216

برنج نیوز :

اختصاص 17 میلیارد تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی به نوشهر

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نوشهر از اختصاص17 میلیارد و 195 میلیون ریال تسهیلات توسعه مکانیزاسیون بخش کشاورزی به این شهرستان در سال جاری خبر داد.

 

 

حسن پورمقدم با بیان اینکه توسعه مکانیزاسیون و ماشین آلات کشاورزی در سال های اخیر با رشد قابل توجهی رو به رو بوده است، گفت: مکانیزاسیون کشاورزی با هدف افزایش تولید، کاهش هزینه ها و سختی کار کشاورزی و افزایش جذابیت آن، افزایش بهره‌وری نیروهای کارگری و کیفیت کار زراعی و امکان انجام آن در کمترین مدت زمان و انجام به موقع عملیات کشاورزی در دستور کار جهاد کشاورزی است.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نوشهر اظهار کرد: در سال های اخیر با اختصاص ردیف های جداگانه درقالب خط اعتباری برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی، روند حرکتی این شهرستان به سمت مکانیزاسیون به خوبی پیش می رود و در این راستا در سال جاری 14 جلسه کمیته خط اعتباری شماره 7 در این شهرستان تشکیل شد.

 

وی با اشاره به اختصاص17 میلیارد و 195 میلیون ریال تسهیلات خط اعتباری شماره 7 مکانیزاسیون کشاورزی در سال جاری به این شهرستان، افزود: 16 متقاضی برای دریافت تسهیلات خرید ماشین آلات کشاورزی به بانک عامل(کشاورزی )معرفی شدند که تاکنون 4 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت و پرونده سایر متقاضیان در مراحل پیگیری بانک و نوبت پرداخت قرار دارد.

افزودن دیدگاهمتن بالا را در زیر وارد کنید