امروز : پنج شنبه 8 اسفند 1398 ساعت :
کد خبر : 3544002816 مهر 1398

تعداد بازدید : 200

برنج نیوز :

64 میلیارد تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در بابلسر پرداخت شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابلسر گفت: تاکنون 64 میلیارد ریال تسهیلات، به متقاضیان دریافت ماشین آلات کشاورزی در این شهرستان پرداخت شد.

 

 

حمیدرضا رحمانی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 64 میلیارد ریال تسهیلات، به متقاضیان دریافت ماشین آلات کشاورزی در شهرستان بابلسر پرداخت شد.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابلسر بیان کرد: پرونده 204 نفر متقاضی دریافت ماشین آلات و ادوات کشاورزی به بانک های عامل ارسال شد، که تاکنون 52 نفر موفق به دریافت تسهیلات و خرید ماشین آلات کشاورزی شدند و سایر متقاضیان نیز در مراحل پیگیری بانک و نوبت دریافت قرار دارند.

 

وی با اشاره به فعالیت 12 بانک نشاء فعال در بابلسر،گفت: استفاده از فناوری و ادوات نوین در زراعت تاثیر چشمگیر بر افزایش بهره وری کشت و کار و حرکت به سوی توسعه پایدار دارد.

 

رحمانی همچنین از پرداخت 2 میلیارد و 400 میلیون ریال تسهیلات سرمایه در گردش در قالب کمک های فنی و اعتباری به متقاضیان خبر داد و افزود: این تسهیلات به منظور تأمین بخشی از هزینه های جاری به عنوان سرمایه در گردش واحد برای بهره برداری اقتصادی پرداخت می شود.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابلسر در پایان بیان کرد: اعتبار ابلاغی مکانیزاسیون کشاورزی این شهرستان در سال جاری 22 میلیارد ریال بوده که با توجه به شناور بودن مبلغ تسهیلات و استقبال کشاورزان، تاکنون 64 میلیارد ریال معادل 290 درصد جذب شد.

افزودن دیدگاهمتن بالا را در زیر وارد کنید