امروز : یکشنبه 27 مرداد 1398 ساعت :
کد خبر : 3499964027 تیر 1398

تعداد بازدید : 144

برنج نیوز :

جذب 9 میلیاردی تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در میاندورود

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندورود از جذب 9 میلیارد و 500 میلیون ریالی اعتبارات مکانیزاسیون کشاورزی در این شهرستان در سه ماه ابتدای سال خبر داد.

 

 

سید اسماعیل علوی گفت: به ‎منظور توسعه مکانیزاسیون کشاورزی و برای افزایش ضریب مکانیزاسیون و کاهش ضایعات و مصرف انرژی، 15 میلیارد و 900 میلیون ریال اعتبار از محل خط اعتباری مکانیزاسیون توسط سازمان جهاد کشاورزی مازندران به شهرستان میاندورود اختصاص داده شد.

 

وی ادامه داد: اين اعتبارات براي توسعه مكانيزاسيون و خريد انواع ماشين آلات بخش كشاورزي شامل، كمباين مخصوص برداشت برنج، تراكتور، تيلر و دستگاه نشاكار برنج و ديگر ماشين آلات و ادوات بين متقاضيان در این شهرستان توزيع شد.

 

مدیر جهاد کشاورزی میاندورود افزود: تاکنون 21 نفر متقاضی ادوات و ماشین‎آلات کشاورزی برای دریافت 15 میلیارد ریال تسهیلات پس از بررسی اهلیت و واجد شرایط بودن و تشکیل پرونده به بانک کشاورزی معرفی شدند.

 

علوی با بیان اینکه تاکنون 9 میلیارد و 500 میلیون ریال از این اعتبارات، معادل 60 درصد سهمیه ابلاغی به شهرستان توسط 13 بهره بردار طی سه ماه ابتدای سال در این شهرستان جذب شد، تصریح کرد: در چند سال اخیر روند افزایش تعداد ادوات و ماشین‎آلات کشاورزی در این شهرستان سیر صعودی داشته و با ادامه این روند در سال‎های آینده شاهد تحول و توسعه مکانیزه شدن کشاورزی در این منطقه خواهیم بود.

افزودن دیدگاهمتن بالا را در زیر وارد کنید