امروز : یکشنبه 28 مهر 1398 ساعت :
کد خبر : 3492825118 تیر 1398

تعداد بازدید : 420

برنج نیوز :

پرداخت 30 میلیاردی تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در بابلسر

مدیر جهاد کشاورزی بابلسر گفت: از ابتدای امسال تاکنون 30 میلیارد ریال تسهیلات توسعه مکانیزاسیون کشاورزی به متقاضیان ماشین آلات کشاورزی در این شهرستان پرداخت شد.

 

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابلسر بیان کرد: براساس برنامه ابلاغی سازمان متبوع، اعتبار تخصیصی تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی این شهرستان، 29 میلیارد ریال است که تاکنون 103 درصد اعتبارات در این شهرستان جذب شده است.

 

رحمانی اظهار کرد: از محل تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی، 50 دستگاه کمباین، 18 دستگاه تراکتور، 20 دستگاه نشاکار، پنج دستگاه روتیواتور و دو دستگاه پهباد برای سمپاشی خریداری شد.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابلسر انجام به موقع عملیات کاشت، داشت و برداشت، کاهش هزینه های تولید، کاهش سختی کار، افزایش بهره‌وری با جایگزینی ماشین آلات جدید به جای فرسوده، مدیریت مصرف نهاده های کشاورزی، کاهش مصرف سوخت و ارتقای کیفیت عملیات کشاورزی از اهداف و مزایای توسعه مکانیزاسیون برشمرد.

 

وی با اشاره به پرداخت یک میلیارد و 400 میلیون ریال تسهیلات سرمایه در گردش به شرکت های خدمات مکانیزاسیون و بانک نشا در سال جاری، گفت: متقاضیان برای دریافت تسهیلات می توانند در سامانه تسهیلات بانکی جهاد کشاورزی ثبت نام و یا به این مدیریت مراجعه کنند.

افزودن دیدگاهمتن بالا را در زیر وارد کنید