امروز : پنج شنبه 6 تیر 1398 ساعت :
کد خبر : 1619635320 دی 1397

تعداد بازدید : 188

برنج نیوز :

پرداخت 11 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون در تنکابن

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی تنکابن گفت: از ابتدای امسال تاکنون به 23 نفر از متقاضیان این شهرستان 11 میلیارد ریال تسهیلات توسعه مکانیزاسیون بخش کشاورزی پرداخت شد.

 

 

ابراهیم کاویانی با اشاره به اهمیت مكانيزاسيون و استفاده از تكنولوژي روز در كشاورزي به عنوان یکی از راه های رسيدن به اهداف توسعه پايدار، اظهار کرد: امسال متقاضیان اعتبارات توسعه مکانیزاسیون بخش کشاورزی شهرستان تنکابن برای دریافت 18 میلیارد ریال تسهیلات به بانک عامل معرفی شدند.

 

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی تنکابن با اشاره به جذب 60 درصدی تسهیلات توسعه مکانیزاسیون کشاورزی در این شهرستان، ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون 23 نفر از متقاضیان این شهرستان موفق به دریافت 11 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی شدند و مابقی طی فرآیند اداری در بانک در حال پیگیری است.

 

وی افزود: از این تعداد، پنج نفر تراکتور، سه نفر کمباین، سه نفر دستگاه نشاکار، پنج نفر تیلر و 6 نفر ادوات دنباله دار دریافت کردند.

 

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی تنکابن تصریح کرد: این تسهیلات با هدف نوسازی ماشین آلات بخش کشاورزی، افزایش ضریب مکانیزاسیون و کاهش هزینه های تولید به متقاضیان پرداخت شد.

 

کاویانی در پایان گفت: امسال از محل خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی، تسهیلات با سود 15 درصد و سهم آورده 20 درصد و بازپرداخت پنج ساله به متقاضیان پرداخت می‌شود.

افزودن دیدگاهمتن بالا را در زیر وارد کنید